Wybierz język / Wählen Sie eine Sprache

Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

KELNERKA

Zakres zadań:
- obsługa gości restauracji a’la carte  (wybór dań z karty), przyjmowanie zamówień,   serwowanie dań i napojów, inkasowanie należności
- możliwa obsługa baru / bufetu / bankietów organizowanych przez hotel
- dbałość o jakość serwisu gastronomicznego
- ścisła współpraca z personelem kuchni w dbałości o estetyczne podanie potraw
- dbanie o dobry wizerunek restauracji

Wymagania:
- doświadczenie na ww. stanowisku
- mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub hotelarskie /kursy barmańskie lub baristyczne
- dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny!
- profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista i zadbany wygląd
- własny środek transportu – warunek konieczny!

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w Niemczech – umowa o pracę na warunkach niemieckich
- praca 5 dni w tyg. w wybrane dni od poniedziałku do soboty, na dwie zmiany
- w zależności od oferty zapewnione bezpłatne zakwaterowanie lub diety na pokrycie kosztów kwatery
- możliwa praca w nadgodzinach
- stawkę godzinowa 8 € /h + napiwki
- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w hotelu
- zapewnione wyżywienie (darmowe lub ok. 3 € za posiłek – do uzgodnienia)
- pełen pakiet socjalny
- praca min. do października 2014

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres: poznan@limes-consult.de z dopiskiem KELNERKA/NIEM Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione!
Produkcja strony: Strony www