Wybierz język / Wählen Sie eine Sprache

Zawsze uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Naszym obowiązkiem jest zaproponowanie Państwu usług o najwyżej jakości, co konsekwentnie czynimy.

Spektrum naszej działalności opiera się na dwóch filarach:

Rekrutacja i dostarczanie personelu 
Polega na wyszukaniu dla Państwa personelu do bezpośredniego zatrudnienia w firmie.
Nasz team efektywnie odciąży Państwa w obszarze rekrutacji. Zawsze dążymy do tego, aby potencjalni Pracownicy spełniali wszystkie Państwa oczekiwania, dlatego też każdy oferowany przez nas Kandydat przechodzi szczegółowy proces rekrutacji, oparty na rozmowach kwalifikacyjnych, weryfikacji umiejętności językowych, a w przypadku branż wysoce wyspecjalizowanych sprawdzeniu umiejętności w praktyce.

Rekrutowani przez nas Kandydaci to specjaliści z różnych dziedzin, osoby wykształcone, zmotywowane, mobilne oraz łatwo przystosowujące się do nowego otoczenia i warunków pracy.

W oparciu o nasze doświadczenie i sprawdzone rozwiązania rekomendujemy Kandydatów, którzy nie tylko spełnią wszystkie stawiane im wymagania w zakresie umiejętności zawodowych, ale będą również godnymi polecenia osobami pod względem na cech osobowościowych.

Praca tymczasowa
Polega na kierowaniu do pracy Pracowników zatrudnionych przez agencję, wykonujących prace na rzecz i pod kierownictwem Klienta. Jest to elastyczne i nowoczesne rozwiązanie, które daje możliwość pozyskania Pracowników o wymaganych kwalifikacjach w stosunkowo krótkim czasie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i udzielimy szczegółowych informacji.

Zapraszamy do współpracy!

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione!
Produkcja strony: Strony www

Facebook